Diksiyon Kursu
13 Nis 2024 14:15:32

Diksiyon Kursu

Karacan Akademi 13 Nis 2024 14:15:32 saatinde bakmış olduğunuz Diksiyon Kursu kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya Diksiyon Kursu kursu ile hem özgün eğitim hem de Diksiyon Kursu uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Diksiyon Kursu kursu ücreti, Diksiyon Kursu kuru ücreti ne kadar?, Diksiyon Kursu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Gülgûn FEYMAN ile “Diksiyon Egitimi”
Karacan Egitim Kurumlari olarak Antalya’da gerçeklestirecegimiz; Ünlü Haber Spikeri Gülgûn FEYMAN ile “Diksiyon”Egitimimize sizi ve arkadaslarinizi davet ediyoruz.

EGITIM PROGRAMI ILE ILGILI DETAYLAR
Detayli Bilgi Kayit Için: (0242) 244 66 65

Not: Katilimcilara; Milli Egitim Bakanligi Onayli ve Karacan Egitim Kurumlari onayli ve Gülgûn FEYMAN imzali sertifika verilecektir. 

Karacan Egitim Kurumunda Gülgûn FEYMAN ile 2 Günlük bu egitim programimizda; dogru, etkileyici ve renkli bir konusma ile ilgili gerekli ipuçlarini ögreneceksiniz ve uygulamalar sayesinde edinilen bilgilerin hayata geçirebilecek siziniz.

Diksiyon Egitimimizde, size verilen tüm uygulamalari gerektigi gibi yaparsaniz, ömür boyu yapmaniz gereken egzersizleri uygularsaniz,  bu kursun sonunda ortaya çikan farki kendiniz de çok rahat görürsünüz. 

Bu egitimimiz is hayatinizda ve sosyal yasaminizda kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz ve daha basarili sunumlar yapabilmek isteyen katilimcilarimiz içindir.

Gülgûn FEYMAN 2 Günlük egitim boyunca derslere katiliyor.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Hızlı ve Anlayarak Okuma Teknikleri Kursu

Hızlı ve Anlayarak Okuma Teknikleri Kursu

Bu eğitim sayesinde kitap okumayı sevecek ve katıldığınız sınavlarda zaman sorunundan kurtulacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 13,2024 14:15:32
Aile Birlesimi Almanca Kursu

Aile Birlesimi Almanca Kursu

Almanya aile birlesimi kursu Karacan Akademi de

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 12,2024 14:15:32
İçimizdeki Güç - Bilinçaltı

İçimizdeki Güç - Bilinçaltı

Hayatında pozitif değişim yaratmak isteyen herkes için geçerli bir eğitim olarak sunulmaktadır. Her insan kendi çözümünü üretme, geleceğini yapılandırma, düşünce yöntemini seçme, düşünce – duygu – davranış yönetimini yapabilme yeteneğine ve gücüne sa

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 11,2024 14:15:32

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri