Diksiyon Kursu
26 Eyl 2023 03:06:29

Diksiyon Kursu

Karacan Akademi 26 Eyl 2023 03:06:29 saatinde bakmış olduğunuz Diksiyon Kursu kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya Diksiyon Kursu kursu ile hem özgün eğitim hem de Diksiyon Kursu uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Diksiyon Kursu kursu ücreti, Diksiyon Kursu kuru ücreti ne kadar?, Diksiyon Kursu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Gülgûn FEYMAN ile “Diksiyon Egitimi”
Karacan Egitim Kurumlari olarak Antalya’da gerçeklestirecegimiz; Ünlü Haber Spikeri Gülgûn FEYMAN ile “Diksiyon”Egitimimize sizi ve arkadaslarinizi davet ediyoruz.

EGITIM PROGRAMI ILE ILGILI DETAYLAR
Detayli Bilgi Kayit Için: (0242) 244 66 65

Not: Katilimcilara; Milli Egitim Bakanligi Onayli ve Karacan Egitim Kurumlari onayli ve Gülgûn FEYMAN imzali sertifika verilecektir. 

Karacan Egitim Kurumunda Gülgûn FEYMAN ile 2 Günlük bu egitim programimizda; dogru, etkileyici ve renkli bir konusma ile ilgili gerekli ipuçlarini ögreneceksiniz ve uygulamalar sayesinde edinilen bilgilerin hayata geçirebilecek siziniz.

Diksiyon Egitimimizde, size verilen tüm uygulamalari gerektigi gibi yaparsaniz, ömür boyu yapmaniz gereken egzersizleri uygularsaniz,  bu kursun sonunda ortaya çikan farki kendiniz de çok rahat görürsünüz. 

Bu egitimimiz is hayatinizda ve sosyal yasaminizda kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz ve daha basarili sunumlar yapabilmek isteyen katilimcilarimiz içindir.

Gülgûn FEYMAN 2 Günlük egitim boyunca derslere katiliyor.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Kariyer Planlamali Mesleki Egitimler 0 242 244 66 65

Kariyer Planlamali Mesleki Egitimler 0 242 244 66 65

Sizin adiniza biz is ariyoruz. Mesleki egitim ögrencilerimize ÜCRETSIZ meslek danismanligi yapiyoruz

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Eyl 25,2023 03:06:29
Adli-İdari Yargı Hakimliği Kursu - Antalya

Adli-İdari Yargı Hakimliği Kursu - Antalya

Antalya Karacan Akademi Uzman kadrosuyla Adli ve İdari Yargı Hakimliği Kursları Başlıyor. HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Eyl 24,2023 03:06:29

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri