Karacan Akademi Antalya
Neden Karacan Akademi
  1. Kurumumuza ilk adım attığınızda sıcak ve samimi bir ilgi ile karşılaşırsınız. Sizler için var olan bütün öğretmenlerimiz ve idari kadromuz, sizlerin daha başarılı ve daha iyi bir eğitim almanız açısından her zaman için yenilikçi düşünmektedir.
  2. Karacan Akademi’de sadece öğretmeye değil, öğrenmeyi öğrenmeye; ezberciliğe değil anlamaya, analiz ve sentez yapabilmeye; başarısızlığa değil, başarıyı ölçmeye; tek kaynağa değil, çok farklı kaynaklara; zorlamaya değil, istekli olmaya, istek yaratmaya; korku ve otoriteye değil, sevgiye ve demokratik olmaya önem verilir.
  3. “Herşey İnsan İçin” anlayışla 28 yıldır eğitim sektöründe bir lider haline gelmiş olan Karacan Akademi’de alanlarında uzman eğitim kadrosu ile hem akademik sınavlarda hem de mesleki alanlarda olan kurs programlarımız ile istihdam olanağınızı arttırmış olursunuz.
Misyon

Başarıya odaklanmış profesyonel ekibimizle kariyer hedefi olan bireylerin; sevgi, saygı ve genel ahlak kuralları çerçevesinde hedefe ulaşmasını sağlamak

Vizyon

Gücünü kendinden almış bir marka olarak tüm Türkiye’ye yayılmak.

YENI DÖNEM DGS KURSU BASLIYOR

YENI DÖNEM DGS KURSU BASLIYOR

erken kayit avantajlari basladi.

24 Tem 2024
Mutfak sanatları Ödüller

Mutfak sanatları Ödüller

Hasan Akbulut arkadaşımız 14. İstanbul Gastronomi Festivali JNT1 Artistik Pasta Kategorisinde Bronz madalya aldı. Tebrikler..

24 Tem 2024
Gülgûn Feymanla Etkili İletişim ve Diksiyon Seminerleri

Gülgûn Feymanla Etkili İletişim ve Diksiyon Seminerleri

24 Ekim 2015 tarihinde Karacan Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen Gülgûn Feymanla Etkili İletişim ve Diksiyon Seminerleri

24 Tem 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri