Mülakat Teknikleri Egitimi
24 Tem 2024 21:37:14

Mülakat Teknikleri Egitimi

Karacan Akademi 24 Tem 2024 21:37:14 saatinde bakmış olduğunuz Mülakat Teknikleri Egitimi kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya Mülakat Teknikleri Egitimi kursu ile hem özgün eğitim hem de Mülakat Teknikleri Egitimi uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Mülakat Teknikleri Egitimi kursu ücreti, Mülakat Teknikleri Egitimi kuru ücreti ne kadar?, Mülakat Teknikleri Egitimi kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Mülakat Teknikleri Nedir ?

Elleriniz terliyor, kalbiniz hizli bir sekilde atiyor ve zihniniz bulaniksa ya bir kaza geçirmis ya da zor bir mülakatin içerisindesinizdir. Mülakat hayatin vazgeçilmez bir parçasidir. Hayatimizi devam ettirebilmemiz için çalismak zorunda oldugumuzdan bir isveren ya da ise kabul almak isteyen aday olmaniz mülakatlara girmeyeceginiz anlamina gelmez. Ise alan ve ise basvuranlar bir mülakat süreci içerisine girer.

Programin Amaci;

Bu egitim mülakat becerilerini gelistirmek ve mülakatçilarin iyi bir görüsme geçirmesini saglayacak pratikleri ve teknikleri ögretmeyi amaçlamaktadir. Bu egitimde mülakat davranislari ve mülakat tipleri ögretilecektir. Daha iyi bir mülakat gerçeklestirmek ve ise kabul edilmek için neler yapilmasi gerektigi konusunda net bilgiler vermeyi amaçlamaktadir.

Mülakat Teknikleri Egitiminin Süresi;

Mülakat Teknikleri egitimi toplam bir hafta sürecektir. Haftanin ilk günü baslar ve hafta sonu sinav yapilir.

Sertifika Sinavi;

Sertifika sinavi pazar günleri saat 12:00 – 23:59 saatleri arasinda yapilmaktadir. Ögrenciler bu saatler arasinda sinav sistemine girerek sinavlarini tamamlayabilir. Sinav test seklinde ve çoktan seçmeli olarak yapilmaktadir.

Kazanimlar

Bu egitim programi ise alim görüsmelerini verimli ve daha kazanma odakli hale getirmek için bazi pratikleri kapsamaktadir. Ise alim uzmanlari en iyi personeli seçebilecek, adaylar ise verimli bir mülakat süreci geçirebileceklerdir.  Bu egitim tüm sektörlerin mülakat görüsmelerin fayda saglayacaktir. Daha önce egitim alan sektör ögrencileri asagidaki gibidir.

  • Egitim ve ögretim
  • Hizmet ve sanayi
  • Satis – pazarlama
  • Saglik Hizmetleri
  • Müsteri Iliskileri

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Zaman Yönetimi Eğitimi

Zaman Yönetimi Eğitimi

Günümüzün en önemli problemlerinin başında geliyor zamanı yönetememek , işlerin yoğunluğu, artan sorumluluklar ve bir çok nedenden ötürü bu konu hepimizi sıkıntıya sokuyor, sebepleri , çözüm önerileri üzerine hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Tem 24,2024 21:37:14
MEB Onayli Masör-Masöz Kursu

MEB Onayli Masör-Masöz Kursu

Çok ciddi sikintilara karsi kaslarin lenfatik akisinin dogru sekilde yönlendirilmesi ancak masör-masöz egitimi sayesinde profesyonelce yapilabilir.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Tem 23,2024 21:37:14
Bilgisayar Programciligi kursu

Bilgisayar Programciligi kursu

Karacan Akademi Uzman egitim kadrosu ve Hayallerinizi ERTELEMEYIN...

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Tem 22,2024 21:37:14

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri