Profesyonel Aşçılık Okulu
23 Nis 2024 01:34:51

Profesyonel Aşçılık Okulu

Karacan Akademi 23 Nis 2024 01:34:51 saatinde bakmış olduğunuz Profesyonel Aşçılık Okulu kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya Profesyonel Aşçılık Okulu kursu ile hem özgün eğitim hem de Profesyonel Aşçılık Okulu uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Profesyonel Aşçılık Okulu kursu ücreti, Profesyonel Aşçılık Okulu kuru ücreti ne kadar?, Profesyonel Aşçılık Okulu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Antalya Merkez Aşçılık Kursu ile hem özgün egitim hem de Aşçılık Kursu uzaktan egitim sansı yakalayacaksiniz. Sizinle iletisime geçmemiz için asagidaki formu doldurmaniz yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Antalya Aşçılık Kursu ücreti, Aşçılık kursu Antalya fiyatları, Aşçılık  Kursu kuru ücreti ne kadar?Antalya Merkez Aşçılık Kursu  veren dersaneler gibi sorulariniz için en iyi cevap niteligindedir. Aşçılık kursu Antalya merkez’de

Antalya Merkez Aşçılık Kursunda eğitim , mutfak araç-gereç ve ekipmanlarını kullanarak, hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun yiyecek üretimi yapma ve servise hazir hale getirme yeterliliklerine sahip nitelikli kisidir.

 Antalya Merkez Aşçılık Kursu  Egitim Sertifikasının yasalar ile zorunlu hale gelmesiyle birlikte Kurumumuz bünyesinde MEB onaylı olarak bulunan Antalya Merkez Aşçılık Kursu  Egitimimiz, profesyonel olarak hazırlanmış tam donanımlı mutfaklarımızda uygulamalı ve teorik olarak, toplamda 4,5-6 Ay’i bulacak sekilde kurumumuz tarafindan organize edilmektedir. Egitime giris kosulu olarak ilkögretim diplomasına sahip olmak yeterlidir ve herhangi bir yas sınırlaması yoktur. Verilecek egitim Meslek Liseleri müfredatıyla aynıdır. Toplam da 46 modülü olan bu egitimde önerilen süreler ögrenme faaliyetlerinde ki teorik ve uygulamalı tüm içerigi kapsar. Kursiyer/Ögrencinin eger önceden aldigi yeterlikler var ise tekrar alma zorunlulugu yoktur.

 Egitimin sonunda MEB’e sınav talebiyle birlikte bildirim yapilir ve bu tarihten itibaren egitim başlamış olur. Belirtilen tarih ve yerde 2 aşamalı (Çoktan Seçmeli Test ve Uygulama) olarak sınav gerçeklestirilir. Her adayin 5 kez sinava girme hakkı vardır. sınavda 45 puan(50 soruda 23 dogru) ve üzeri alan adaylar başarılı kabul edilir ve sertifika almaya hak kazanır.

Sertifika alan adaylar rahatlıkla yiyecek/içecek alanında Aşçılık mesleği yapma yeterligine sahip kisiler olur ve bu anlamda kariyer hedefleri dogrultusunda kurumumuz tarafindan yalniz birakilmaz. Dileyen kisilere kurumumuz bünyesinde bulunan Iskoloji departmanimiz tarafindan hem danismanlik hem de ise yerlestirme konusunda çesitli yönlendirmeler yapılmaktadır.
Antalya Merkez Aşçılık Kursu  Temel Seviye Programımız ile ögrencilerimize profesyonel yemek pisirmenin temellerini, farklı yemeklerin hazirlanmasında geçerli olan prensipleri, prosedürleri ve teknikleri sunarak, onlara gerekli olan profesyonel yetkinlikleri kazandırmaktayız..

Ayrıca Karacan Mutfak Sanatları Okulu olarak egitimini basarıyla tamamlamıs olanlara İskoloji Kariyer Danısmanlarımız  tarafindan ücretsiz meslek danışmanlığı yapılmaktadır.

* Antalya Merkez Aşçılık Kursu  ögrencilerimiz temel seviye pasta ve ekmekçilik dersi almaktadır.

NOT : myk tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar artık meslek sahiplerini belgelendiriyor. Personel belgelendirme nedir ? Uluslararası yeterlilik sağlayan myk akredite kuruluşlar dır. Aşçılık myk yetkili firmalar MYK sitesinden inceleyebilirsiniz. Mesleki yeterlilik personel belgelendirme kuruluşları, türkak akredite kuruluşlar listesinden ulaşabilirsiniz. Myk belgenizi sorgulama yapabilirsiniz.


Erken kayıt  avantajlarından yararlanmak için iletişime geçin.
İLETİŞİM ALANLARIMIZ
0 (242) 244 66 65 No'lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "AŞÇI" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

ONLİNE BİLGİ FORMU DOLDURMAK İÇİN;
Aşağıdaki linki tıklayarak Online bilgi formunu doldurun Eğitim danışmanlarımız ÜCRETSİZ bilgilendirme için size dönüş yapabilir.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Çocuk Bakım Elemanı Kursu

Çocuk Bakım Elemanı Kursu

Çocuk bakımından hoşlanıyorsanız bu kurs tam size göre eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 23,2024 01:34:51
Hosteslik Kursu

Hosteslik Kursu

Hayalinizde ki Meslege Uçun!

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 22,2024 01:34:51
Milli Egitim Bakanligindan Onayli Çocuk Gelisimi Sertifika Programi

Milli Egitim Bakanligindan Onayli Çocuk Gelisimi Sertifika Programi

258 saatlik Milli Egitim Bakanligi onayli Çocuk Bakimi Gelisimi ve Egitimi sertifikasi kurumlarda istenilen bir belgedir. Anaokullarinda ve kreslerde yardimci ögretmen olarak çalisirlar.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 21,2024 01:34:51

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri