Masör-Masöz Kursu
23 Nis 2024 01:19:55

Masör-Masöz Kursu

23 Nis 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya Masör-Masöz Kursu kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Güzellik ve Bakim alanında olan Masör-Masöz Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Profesyonel egitimle Türkiye’nin seçkin spa merkezlerinde çalısma imkanı.

Bay bayan birçok kişinin tercih ettigi masaj kursu kısa sürede adaylara meslek sahibi olma şansı sunuyor. Yazlık mekânlarda, tatil mekanlarında otellerde spa merkezlerinde kısa sürede is bulma imkanı. Masajda önce ısıtma itiş çekiş germe çekme baskı ve kasları manipüle etme ile yapılan bir tekniktir.


Masaj her zaman profesyonel, konusunda eğitim almış kisiler tarafindan yapılmalıdır. Aksi taktirde çok ciddi sıkıntılara ve problemlere yol açabilir kasların lenfatik akisin dogru sekilde yönlendirilmesi ancak bu konunun profesyonelleri ile yapilabilir.

Masaj Kursu alan adaylarımızın Masör/Masözün çalışma alanları ;
Güzellik salonları ve merkezlerinde, Masaj salonları ve merkezlerinde, Kaplıca ve banyo tesislerinde, Fizik tedavi merkezleri, SPA, terapi ve bakım merkezlerinde, spor merkezleri ve salonlarında çalisabilirler.


Milli egitim bakanlıgının müfredatına uygun olarak hazırlanan programa ek olarak özellikle pratik ağırlıklı uygulama ağırlıklı olan derslerde çok hızlı gelişim sağlamanız hedeflenir. Ders saatimiz masaj terapisti olarak çalısmak için gerekli olan 608 saattir.

 Anatomi, Fizyoloji, Masaj teknikleri, Masaj çeşitleri, Aroma terapi, Spa bakımları, gibi konularda eğitim verilir.

Kolaylıkla iş bulabileceginiz masözlük meslegine adım atmak için masörlük kursumuz ilk adımınız olsun.

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri