Antalya M.E.B. Onaylı Bilgisayar İşletmenligi Kursu
23 Nis 2024 01:37:09

Antalya M.E.B. Onaylı Bilgisayar İşletmenligi Kursu

23 Nis 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya Antalya M.E.B. Onaylı Bilgisayar İşletmenligi Kursu kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Bilişim Kursları alanında olan Antalya M.E.B. Onaylı Bilgisayar İşletmenligi Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Bilgisayar isletmenlik kursu egitime katılan ögrencilerimiz ofis programlarını kullanmayı ve yaptığı iş başvularında onları öne çıkartacak sertifikalara sahip olacaklardır. Çalısmaya basladığınızda ofiste gerekli olan bilgisayar programlarına hakim olurlar.


Bilgisayar işletmenliği kursu  bilgisayar kullanmasını ögrenmek isteyenler, temel yapıda windows-word-excel kullanmak isteyenler, Kpss sınavında sertifika zorunlulugu olan bölümlere girecek olanlar (MEB Sertfikasi için) Bilgisayar Isletmenlik Kursu'na katilabilirler. Daha önce hiç bilgisayar kullanmamış ya da az bilgisi oldugunu düsünenler bilgisayar işletmenligi kursuna katilabilirler. Bilgisayarin temel elemanlarının tanıtımı, Windows XP, Office XP(Word-Excel-Powerpoint), internet ve yardımcı programlar bilgisayar isletmenligi egitiminin ana konulardır.

Bilgisayar Isletmenligi Kursunun Faydaları Bilgisayar İşletmenlik kursunu bitirdiğinizde, bilgisayar kullanmayı temel düzeyde profesyonel bir şekilde ögrenmiş oluyorsunuz. Bilgisayar donanımı,windows,word,excel,powerpoint,internet gibi konularda bilgi sahibi olunurken, kurs bitiminde alacagınız sertifikalar bir çok devlet sınavında (KPSS,DMS, Zabit Katipligi...v.b.) istenen sertifikalardır. Bu sertifikalarla kariyerinize yön verebilirsiniz.

İs Olanakları;
* KPSS Atamalarında
* Zabit Katipligi
* Ofis Programlarına Hakim Olmak isteyenler
* Bilgisayar Kullanmasını Ögrenmek İsteyenler
* Temel Bilgisayar Eğitimi Almak İsteyenler

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Servis Elemanı Kursu

Servis Elemanı Kursu

Turizm sektöründe çalısmak isteyenler için Servis Elemanı Kursu - 0 242 244 66 65

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 23,2024 01:37:09
İş ve Sosyal Yaşam Dengesi Eğitimi

İş ve Sosyal Yaşam Dengesi Eğitimi

Günlük hayatın yoğunluğundan kendine zaman ayıramayan kişilerin için bir farkındalık eğitimidir

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 22,2024 01:37:09
Profesyonel Mutfak Eğitim Programı

Profesyonel Mutfak Eğitim Programı

Antalya mutfak kurslarıyla profesyonel mutfaklarda eğitim görme imkanına sahip olacaksınız

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 21,2024 01:37:09

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri