İngilizce Kursu 1.Kur A1-A2
23 Nis 2024 00:42:49

İngilizce Kursu 1.Kur A1-A2

23 Nis 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya İngilizce Kursu 1.Kur A1-A2 kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Dil Kursları alanında olan İngilizce Kursu 1.Kur A1-A2 eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Karacan Akademi dil kurumlarında genel İngilizce kur programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu egitim uygulanır. Dil düzeyi göstergeleri A1 - A2 - B1 - B2 - C1 - C2 seklinde toplam 6 kuru ifade eder. Genel Ingilizce Egitim Programlarımızda İngilizce dilinin tüm islevlerinin etkili ve dogru kullanımı ögrencilerimize sistemli bir sekilde öğretilir. 

Genel İngilizce Egitim Programlarında dersler bir bütün halinde ilerlerken, İngilizce dil egitiminin temel ögeleri olan dil bilgisi, okuma, yazma, konusma ve dinleme konuları blok sistemde ayrı ayrı ele alınır.

Genel Ingilizce Eğitim Programları her biri 100 ders saatinden olusan toplam 3 seviyeden olusur ve  3 seviye toplamda 300 saatte tamamlanır.

Tüm seviyelerdeki eğitim programları ögrencilerin pedagojik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. İlk dört seviye de Genel İngilizce, son iki seviye de ise akademik ağırlıklı Genel İngilizce egitimi verilmektedir.

 

Seviyeler;

* Perp. Class (Hazırlık)

* Beginner  (Baslangıç)

* Elementary  (Temel)

* Pre - Intermediate   (Ön orta)

* Intermediate  (Orta)

* Upper - Intermediate (Üst Orta)

* Advanced  (Ileri)  seklindedir.

Kur bitirme süreleri haftalik ders yogunluguna göre degisiklik göstermektedir. Ögrencilerimiz 1 kuru hafta içi ve hafta sonu yapılan ders programlarına ve bu programların yogunluguna baglı olarak 6 ile 15 hafta arasında değişen sürelerde bitirebilmektedirler.

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri