İleri Excel Kursu
23 Nis 2024 01:19:05

İleri Excel Kursu

Karacan Akademi 23 Nis 2024 01:19:05 saatinde bakmış olduğunuz İleri Excel Kursu kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya İleri Excel Kursu kursu ile hem özgün eğitim hem de İleri Excel Kursu uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için İleri Excel Kursu kursu ücreti, İleri Excel Kursu kuru ücreti ne kadar?, İleri Excel Kursu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

 

ILERI EXCEL DERS MÜDREDATI

Ileri Excel Egitimi: Excel, bütün ölçekteki sirketler ve kisiler için özel bir gereklilik haline gelmistir. Excel ile, formlar ve makrolar olusturur, verilerinizi kolayca yönetir ve isinize otomasyon kazandirirsiniz.

Ileri Excel Egitimi ile, karmasik is problemlerini çözerek isinizi hizlandirirsiniz.

Ileri Excel Egitimi sonucunda; farkli yerlerdeki verileri bütünleme, dosyalari bozulmalara karsi koruyabilme, makro, veri hesap tablolari olusturabilme, hedef arama komutu kullanabilme gibi ileri seviye Excel becerilerini kazanmis olursunuz..

Ileri Excel Egitimi süresince, ( pivot tablolar, Excel formülleri, formüllerin kullanimi, ileri makro uygulamalari olusturma, fonksiyonlar ve alanlar, uygulama düzenleme ve filtreleme ) gibi Ileri Excel teknikleri ögrenirsiniz.

Ileri Excel Egitimi katilimcilari; Excel'i Microsoft Office 2003, Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2010 ve Microsoft Office 2013 uyumluluklarina göre ögreneceklerdir.

KATILIMCI PROFILI : Ileri Excel Egitimi, Microsoft Excel becerilerini profesyonel bir düzeye yükseltmek isteyen bütün yas ve meslek gruplari içindir. Ileri Excel Egitimi sonunda, profesyonel bir sekilde Excel’i kullanmayi ve pratik olarak uygulamayi ögrenirsiniz.

Ileri Excel Egitimi sonunda; ileri düzey Excel, ileri Excel uygulamalari, ileri Excel formülleri, Excel makrolari ve Excel ileri seviye hakkinda bilgi ve beceriler kazanirsiniz.

ÖN GEREKLILIKLERI :Ileri Excel Egitimi sonunda etkili bir verim alabilmeniz için, baslica Excel bilgi becerilerine sahip olmaniz veya temel Excel becerileri hakkinda bilgi sahibi olmaniz önerilmektedir.

Ileri Excel Egitimi ile; gelismis Excel becerileri kazanma, ileri Excel web seçenekleri hakkinda bilgi sahibi olmak, ileri Excel formülleri ögrenmek, Windows Excel uygulamalarini gelistirmek ve fikirlerini etkili bir sekilde hayata geçirme gibi Ileri Excel becerileri kazanirsiniz.

DERS SÜRESI :Temel Excel Egitim Programini Tamamlamis Her bireyin Temel Kaliplari Bildigi Varsayilarak Kurs Süresi      (20 Saat ) olarak belirlenmistir.

DERS SÜRECININ ISLEYISI : Temel Excel Egitimini Tamamlamamis Olan Ögrenciler Öncelikle Temel Excel Egitimin Tamamlayarak Egitim Sürecini Tamamlamalari Gerekmektedir.

Temel Excel Egitimini Basarili Bir Sekilde Tamamlayan Ögrenciler Temel Fonksiyonlar üzerinden irdeleyerek Yeni Formül ve islev Tanimlarina Geçerler. Ileri Excel Egitimi Temel Formül gerektiren fonksiyonlar ile birlikte ileri kaliplar islenerek ileri Excel egitim kalibi ögrenciye aktarilir ve her formül kalibi uygulamali olarak ders içerisinde bilgisi verilir.

TEMEL FONKSIYONLAR (TEKRAR) BILGILERINE EK OLARAK

Veri Bilgi Girme, Biçim Boyacisi, Seri Veri Girme, Ileri Excel Egitimi Özel Liste Olusturmak, Hücreye Açiklama Eklemek, Excel'de Web Sayfasi Formatinda Teklif Hazirlama, Grafik Serileri ile Islemler Yapmak

FONKSIYONLAR

VERI TABANLARI

ÇOKLU SAYFALARDA ÇALISMAK

ÖZET TABLOLAR

LISTELER

VERI INCELEME

ÇALISMA KITABINI KORUMA VE PAYLASIMA AÇMA

MAKROLAR

DERS IÇERISINDE KULLANILACAK FORMÜLLER 100 Farkli formül ögretilecektir.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

KPSS Lisans Kursları Başlıyor

KPSS Lisans Kursları Başlıyor

Karacan Akademi İle KPSS Sınavını Kazanıcaksınız. Memur Ol, Hayallerini Erteleme!

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 23,2024 01:19:05
SMMM Staj Baslatma Kursu

SMMM Staj Baslatma Kursu

Serbest Muhasebeci Mali Müsavirlik Staj Baslatma Kurs Kayitlari Baslamistir. Hayallerinizi Ertelemeyin

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 22,2024 01:19:05
MEB Onaylı Makyaj Yapma Teknikleri (MAKEUP)

MEB Onaylı Makyaj Yapma Teknikleri (MAKEUP)

Kendinizdeki değişimi başlatın hemde meslek sahibi olacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 21,2024 01:19:05

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri