AutoCAD Okulu
24 Tem 2024 22:26:50

AutoCAD Okulu

AutoCAD Okulu

AutoCAD dünyada 150’den fazla ülkede kullanılan bir programdır.Türkiye’de de olduğu gibi diğer birçok ülkede ders olarak okutulmaktadır. Ülkemizde ilköğretim ve üniversitelerde temel AutoCAD dersleri verilmektedir.

Ayrıca Autodesk firmasının kendi kurmuş olduğu üniversitesi mevcuttur. Autodesk Üniversitesi, ilk olarak 1993 yılında kullanıcı konferansı etkinliği olarak düzenlenmiş ve daha sonra bu konferanslar hızlı bir şekilde AutoCAD kullanıcılarının, yazılımdan en iyi şekilde yararlanabilmeleri için gerekli ipuçları, paylaşımları ve iletişim halinde olmaları için her yıl çeşitli ülkelerde düzenlenmeye başlamış ve 2015 Avustralya/Sidney’de 23.000’in üzerinde katılımcı ile dünya’ya yayılmıştır.En son olarak da teknolojinin getirileri ile online eğitime geçmiştir.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

SRC 5 GEÇMİŞ YILLARDA ÇIKMIŞ SORU ÖRNEKLERİ

SRC 5 GEÇMİŞ YILLARDA ÇIKMIŞ SORU ÖRNEKLERİ

28 Eylül 2013 Tarihli SRC 5 Sınavı Soruları

24 Tem 2024
FİCUS YETİŞTİRİCİLİĞİ

FİCUS YETİŞTİRİCİLİĞİ

FİCUS YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

24 Tem 2024
ADALET YEDİEMİNLİK

ADALET YEDİEMİNLİK

ADALET YEDİEMİNLİK MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

24 Tem 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri