3 BOYUTLU ENDÜSTRİYEL TASARIM
18 Haz 2024 02:43:21

3 BOYUTLU ENDÜSTRİYEL TASARIM

PROGRAMIN ADI 3 Boyutlu Endüstriyel Tasarım 3DS MAX Geliştirme ve Uyum Eğitimi PROGRAMIN DAYANAĞI

1. 24.06.1973 tarihli ve 14574 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu, 2. Talim ve Terbiye Kurulu’nun 02.06.2006 tarih ve 269 sayılı “Meslekî ve Teknik Eğitim Okul ve Kurumlarının 42 Alanına/194 Dalına Ait Haftalık Ders Çizelgeleri ile Modüler Çerçeve Öğretim Programları” konulu kararı. 3. Talim ve Terbiye Kurulu’nun 07.09.2005 tarih ve 324 sayılı “Meslekî Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi (MEGEP) Kapsamında Geliştirilen Haftalık Ders Çizelgeleri ile Çerçeve Öğretim Programları” konulu kararı.

PROGRAMA GİRİŞ KOŞULLARI 18 yaşını tamamlamış olmak ve sağlık durumu kurs programı uygulamalarını yapmaya elverişli olmak şartıyla aşağıdaki koşullardan herhangi birini karşılayanlar kurs programına katılabilirler. a. Meslek liselerinin veya dengi okulların ilgili bölümü mezunu olmak, b. MYO ve fakültelerin ilgili bölüm öğrencisi veya mezunu olmak, c. Okuryazar olup, işletmelerin ilgili bölümlerinde çalışmış veya çalışıyor olmak.

EĞİTİCİLERİN NİTELİĞİ Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 20.02.2014 tarih ve 9 sayılı kararı ile yeniden düzenlenen Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esaslarına göre atanan; • Grafik ve Fotoğraf alan öğretmenleri, • Bilişim Teknolojisi alan öğretmenleri, • Makine Teknolojisi alan öğretmenleri, • Gerektiğinde; • Grafik ve Fotoğraf alan öğretmenlik mezunları, • Bilişim Teknolojisi alan öğretmenlik mezunları, • Makine Teknolojisi alan öğretmenlik mezunları, • Diğer alan öğretmenlerinden 3DS MAX eğitimi aldığını belgeleyenler, görev almalıdır.

PROGRAMIN AMAÇLARI 3 Boyutlu Endüstriyel Tasarım 3DS MAX Geliştirme ve Uyum Eğitimi kurs programını bitiren bireyin, 1 1. Bilgisayar destekli 3 boyutlu görselleştirmeleri yaparak, sahne ve katmanlar ile nesne düzenlemelerini gerçekleştirmesi, 2. Bilgisayar destekli 3 boyutlu görselleştirme programında sahne ve nesneler oluşturup, bu sahne ve nesnelerin düzenlemelerini gerçekleştirmesi amaçlanmaktadır.

PROGRAMIN KREDİSİ 2 Talim ve Terbiye Kurulunun 29.11.2013 Tarihli ve 135 sayılı kararı ile kabul edilen ‘’Meslek ve Teknik Eğitimde Kredilendirme Esasları’’ doğrultusunda, kurs programını başarı ile tamamlayanlara 2 (iki) kredi verilir.

PROGRAM SÜRESİ VE İÇERİĞİ Kurs programının süresi; günde en fazla 8 ders saati uygulanır. Kurs süresi toplam 64 ders saatidir. Eğitim personeli, programın teorik ve uygulama sürelerini belirler.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Bilecik Aşcılık ve Pastacılık Kursu

Bilecik Aşcılık ve Pastacılık Kursu

Hem eğitim hem tatil için tıklayınız

18 Haz 2024
ANTEP FISTIĞI YETİŞTİRİCİLİĞİ

ANTEP FISTIĞI YETİŞTİRİCİLİĞİ

ANTEP FISTIĞI YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
DEĞİRMENCİ

DEĞİRMENCİ

DEĞİRMENCİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri