İnsan Kaynakları Kursu 80
23 Nis 2024 02:07:53

İnsan Kaynakları Kursu 80

Karacan Akademi 23 Nis 2024 02:07:53 saatinde bakmış olduğunuz İnsan Kaynakları Kursu 80 kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya İnsan Kaynakları Kursu 80 kursu ile hem özgün eğitim hem de İnsan Kaynakları Kursu 80 uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için İnsan Kaynakları Kursu 80 kursu ücreti, İnsan Kaynakları Kursu 80 kuru ücreti ne kadar?, İnsan Kaynakları Kursu 80 kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

İNSAN KAYNAKLARI SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI İÇERİĞİ

Yasal Mevzuat

* 4857 sayılı İş Kanunu

* 5510 sayılı SS ve GSS Kanunu

* 6331 sayılı İSG Kanunu

* 6098 Sayılı Borçlar Kanunu

* Diğer ilgili Mevzuat

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir;  Hukukun genel kavramları hakkında bilgi sahibi olur,?  İş yaşamında İş Hukuku’nun önemini bilir,?  İşverenler ile işçileri arasında çıkabilecek İş Hukuku uyuşmazlıklarına karşı önlem alabilir,?  İşyerlerinde çıkabilecek İş Hukuku uyuşmazlıklarında hukuka uygun çözümler üretebilir.

Özlük İşleri ve Bordrolama

* İşe giriş / çıkış işlemleri

* Bordro yapma

* SGK yapılacak yasal bildirimler

* Bölge Çalışma Müdürlüğüne Yapılacak yasal bildirimler

* Türkiye İş Kurumuna yapılacak yasal bildirimler

* Bölge kolluk kuvvetlerine  YAPILacak yasal bildirimler

* yabancı personel istihdamı

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir;?  Bordro ile ilgili kavramları ve anlamları öğrenir,?  Brütten nete, netten brüte bordro hesabı yapabilir,?  İlgili remi kurumlara yapılan yasal bildirimleri zamanında ve doğru yapmayı öğrenir.

İnsan Kaynakları Yönetimi

* İş Analizi

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir; İş kavramını ve terminolojisini bilir, İnsan gücü planlamanın önemini kavrar, İş analizi sürecini planlayabilir ve gerçekleştirebilir, Farklı yöntemlerle personel gereksinimini hesaplayabilir.

* Personel Seçme Yerleştirme

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir;  Personel tedarik çevrelerinin yararlarını ve sakıncalarını bilir,?  İşe alma sürecinde kullanılabilecek testler hakkında bilgi sahibidir,?  İşe alma görüşmesini planlayabilir ve gerçekleştirebilir,?  Oryantasyon sürecini planlayabilir ve yönetebilir.

* Performans Yönetimi

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir;?  Performans Değerlendirme ile ilgili tanımları ve kavramları bilir,?  Performans Değerlendirme yöntemlerini ve yöntemlerin üstün ve zayıf yönlerini bilir,?  Bir işletme için Performans Değerlendirme sistemi kurabilir.

* Eğitim Planlama

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir;?  Eğitim planlama ve yönetiminin bir kurumdaki gelişimde nedenli önemli olduğunun farkına varır,?  Eğitim ihtiyaç analizinin ve eğitim planlamanın nasıl yapılacağını bilir,?  Eğitimlerin nasıl gerçekleştirileceğini, nereden tedarik edileceğini ve nasıl uygulanması gerektiğini bilir,?  Eğitim sonrası değerlendirmenin yöntemlerini ve işletme verimliliğine katkısının nasıl ölçüleceğini kavrar,?  İyi bir eğitimin nasıl verileceğini, uygulamalarla öğrenir ve gerektiğinde iyi bir eğiticinin özelliklerini başkalarına anlatabilecek duruma gelir,?  Gerektiğinde çalıştığı kurumda özellikle İK alanında eğitimler verebilme yetkinliği kazanır,?  Eğitimde kullanacağı her türlü görsel ve medyatik araçları nasıl kullanacağını öğrenir.

* Kariyer Planlama

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir;?  Bireysel olarak iş ve sosyal yaşamdaki kariyer olgusunun ne olduğu hakkında fikir sahibi olur,?  İş yaşamındaki kariyerinin başlama noktasının önemini, dolayısıyla seçiminin değerini bilir,?  Bireysel kariyer planlama yapmayı ve uygulamayı bilir,?  Kurumsal kariyer planlamanın ve yönetiminin nasıl yapılandırılacağını bilir,?  Bireysel ve kurumsal kariyer planlama arasındaki ilişkiyi bilir,  Eğitimin rolünü, kariyer planlama içerisinde tanımlayabilir.

* Ücret Yönetimi ve Bütçe

Bu dersi alan kişinin aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenebilir; İş değerlendirme ve ücretlendirme ile ilgili tanımları ve kavramları bilir, İş değerlendirme ve ücretlendirme yöntemlerinin üstün ve zayıf yönlerini bilir, Bir işletme için Faktör Puan esaslı iş değerlendirme sistemi kurabilir, işleri değerlendirebilir ve işleri gruplayabilir,Bir işletme için ücret ve prim sistemi kurabilir.

İYİ BİR İK YÖNETİCİSİNİN SAHİP OLMASI GEREKEN YETKİNLİKLER

* İletişim ve Sunum Teknikleri

* Ekip Çalışması ve Motivasyon

* Toplantı ve Zaman Yönetimi

* Stres ve Kriz Yönetimi

* Liderlik ve Motivasyon

* Powerpoint ve İleri Excel

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Resepsiyon Elemanı Kursu

Resepsiyon Elemanı Kursu

Turizm sektöründe çalışmak isteyenler için Resepsiyon Kursu - 0 242 244 66 65 MEB Onaylı sertifika ile işinizi garantileyin.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 23,2024 02:07:53
Antalya Yemek Pişirme Teknikleri Kursu

Antalya Yemek Pişirme Teknikleri Kursu

Ev Mutfağınızda dünya mutfaklarını sevdiklerinize sunma imkanına sahip olacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 22,2024 02:07:53
Antalya Hasta Kabul Kursu

Antalya Hasta Kabul Kursu

Saglik hizmeti veren tüm kurum ve kuruluslarda mesleginiz sizi bekliyor. Bu Firsati Kaçirmayin

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 21,2024 02:07:53

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri