41 Günde Kpss Kursu. Memur Olun, Hayellerinizi Ertelemeyin
15 Ağu 2022 22:24:59

41 Günde Kpss Kursu. Memur Olun, Hayellerinizi Ertelemeyin

15 Ağu 2022 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya 41 Günde Kpss Kursu. Memur Olun, Hayellerinizi Ertelemeyin kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Açikögretim alanında olan 41 Günde Kpss Kursu. Memur Olun, Hayellerinizi Ertelemeyin eğitimimizi sakın kaçırmayın.

EĞİTİM PLANLAMASI İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ. 0 242 242 08 08

20 Yıllık Deneyim
KPSS Alanında 20 yıllık deneyimimiz ve başarıya odaklanmış uzman ekibimizle 2016 yılında devlet kadrolarında görev almak isteyen ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunlarının hayallerini gerçekleştirme imkanı...  Çünkü başarı bir yetenek değil, sistemli çalışmanın ürünüdür.

 
En Yoğun Ders Programı
KPSS kursunda verilen hizmetin kalitesi ve 528 saatlik ders yoğunluğu. Matematik -160 saat, Tarih-128 saat, Türkçe-96 saat, Coğrafya -72 saat, Vatandaşlık -72 saat
 
Uzman Eğitim Kadrosu
Kadrolu uzman öğretmenlerimizle tüm derslerden 160 saat etüt yapma imkanı.
 
Yoğun Etüt Programı
“Çözülmeyen soru kalmasın” sloganı ile oluşturulan soru çözüm saatleri ve hedeflenen nokta atış soruları.
 
Zengin Yayın Seçenekleri
“ Çalışkan ve üretken öğrenci bizim için bir değerdir” düşüncesiyle konu anlatımlı set, soru bankası, çek kopar testleri ve yaprak testlerle 5 farklı yayından öğrencilerimize sunulan sistemli ve keyifli bir çalışma ortamı imkanı. Bilgi ve becerinin artması, değişmesi ve çeşitlenmesinin önünü açma imkanı.
 
Yoğun Sınav Trafiği
KPSS Türkiye geneli 15 adet deneme +10 adet hediye setimizle sınavımıza kadar 25 adet deneme sınavı imkanı. Rehber öğretmenimiz tarafından sınav sonuçlarının ölçme ve değerlendirmelerinin yapılıp geri dönütlerin sağlanıp yetersiz alanlarda çalışma planlarının oluşturulması imkanı.
 
Öğrenci Koçluğu Desteği
Randevu sistemiyle Bire bir Öğrenci koçluğu desteği. Sınav kaygısı, zaman yönetimi,  stres yönetimi konularında seminer imkanı.
 
Akademi Uzaktan Eğitim İmkanı
Örgün eğitim alanında gösterdiğimiz titizlik ve önemi, Uzaktan eğitimle de destekleme imkanı. Uzaktan eğitimde, sınıf içi etkinliklerin ve iletişimin sınırlılığı göz önüne alınarak alışıla gelmiş geleneksel öğrenme - öğretmenin bir adım ötesine geçmek, özel olarak tasarlanmış öğretim üniteleri, zengin, gelişmiş ve etkileşimli araçlarla ders işleme imkanı.
 
Seviye Tespit Sınavları
Her bir öğrencinin kendi hızında öğrenmesine imkan sağlamak. Seviye tespit sınavlarına göre KPSS sınıflarını  oluşturmak imkanı.
 
Kendinizi Evinizde Hissedin
Başarının anahtarı: inanmak, azimle çalışmak ve sabırdır. Kurumumuza adımınızı attığınız andan itibaren sıcak ve samimi bir aile ortamıyla karşılaşma imkanı. Sizler için var olan idari kadromuz, eğitim danışmanlarımız ve öğretmenlerimizle daha kaliteli bir eğitim için buradayız. Sizleri de bu kocaman ailemize bekliyoruz…

 

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

   

 

 

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri