Antalya Bilgisayarlı Muhasebe Kursu
23 Nis 2024 02:30:19

Antalya Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

23 Nis 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya Antalya Bilgisayarlı Muhasebe Kursu kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Bilişim Kursları alanında olan Antalya Bilgisayarlı Muhasebe Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Bilgisayarli muhasebe kursu nedir?

•Bilgisayarli Muhasebe Kursu; mali nitelikli islemlere ait bilgileri kaydetmek, özetlemek, sınıflandırmak, analiz etmek ve bu analizleri raporlayarak ilgili mercilere sunmayı saglar. Günümüzde, gerek kamu gerekse özel sektörde tüm firmalarda muhasebe departmanı ve muhasebe çalışanları bulunmaktadır. Yeni muhasebe tekniklerini izleyerek çalışmaktadır. Muhasebeyi meslek edinmek isteyen, herhangi bir firmada muhasebe departmanında çalısmak isteyen herkes BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSUNA katılabilir. Kendini muhasebe alanında geliştirmek isteyen herkes içindir.

Bilgisayar muhasebe sertifikasi ne ise yarar?

KPSS' de istenilen bir belgedir. Memur adayları için son derece önem arz eder. Kursiyerlerimiz Bilgisayarlı Muhasebe Kursunu alarak Eta ve Logo programları ile isletmelerin finansal açıdan su anki durumlarının tespit edilmesi ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanmasi için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabileceklerdir. Maliyet, pazarlama, satış gibi temel departmanlara gerekli bilgi akışını saglayabilir duruma geleceklerdir.

Nerede Çalisabilirler?

•MEB sertifikanizla egitim kurumlarında Egitmenlik yapabilir. 
•Şirketlerin muhasebe birimlerinde çalisabilir.
•Kamu sektöründe çalisabilir,
•Özel sektörde çalışabilir.

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri