Antalya Bilgisayar Isletmenligi
18 Haz 2024 01:37:29

Antalya Bilgisayar Isletmenligi

Bilgisayar Isletmenligi: Bilgisayar Isletmenlik kursuna; bilgisayar kullanmasini bellemek isteyenler, belli basli  yapida Windows-Word-Excel dosyalarini ögrenmek isteyenler, KPSS sinavinda belge zorunlulugu olan departmanlara girecek olanlar bireylerin (MEB Sertfikasi için) Bilgisayar Isletmenlik Kursu'na girebilirler. Daha önceden  bilgisayar ile arasi olmayan ve kullanmasini bilmeyenler için ya da az bilgisi oldugunu düsünenler bilgisayar isletmenligi derslerine katilabilirler. Bilgisayarin ana elemanlarinin tanitimi, Windows XP,7 vb. Word,Excel,Powerpoint gibi Ofis programlari, sosyal medya ve yardimci programlar bilgisayar isletmenligi terbiyesinin ana konulardir. Bilgisayar Isletmenligi kursunun faydalari ; Bilgisayar Isletmenlik derslerini basarili bir sekilde bitirdiginizde, bilgisayar kullanmayi esas düzeyde profesyonel bir tutumda ögrenmis oluyorsunuz. Bilgisayar donanimi, Windows,Word,Excel,Powerpoint, internet gibi konularda bilgi sahibi olunurken, kurs bitiminde alacaginiz sertifikalar bir çok devlet kurumu sinavinda (KPSS,DMS, Zabit Katipligi...v.b.) istenen belgelerdir. Bu belgelerle istihdam alaninda  yön verebilirsiniz.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

DONDURULMUŞ SEBZE VE MEYVE

DONDURULMUŞ SEBZE VE MEYVE

DONDURULMUŞ SEBZE VE MEYVE OPERATÖRÜ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
CODİAEUM YETİŞTİRİCİLİĞİ

CODİAEUM YETİŞTİRİCİLİĞİ

CODİAEUM YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ne kadar kazanır.

18 Haz 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri