AutoCAD360 (AutoCAD  WS)
18 Haz 2024 02:09:41

AutoCAD360 (AutoCAD WS)

AutoCAD360 (AutoCAD  WS)

AutoCAD WS  bilgisayarınız yanınızda olmasa bile, Android işletim sistemli mobil cihazınızdan, online ortama attığınız DWG, DWF, DXF dosyalarını düzenleme, kontrol olanağı sunan bir web uygulaması idi.2013 yılı itibariyle AutoCAD360 adıyla son halini aldı.AutoCAD360 öncelikli olarak çizim dosyalarını depolamak ve gözden geçirmek için kullanılan bulut tabanlı çevrimiçi servistir. AutoCAD 360 çizimlerimizi İnternet ortamında saklayabileceğiniz, müşterilerinize gösterebileceğiniz ve basit düzeltmelere imkan veren bir servistir. iOS ve Android cihazlarınıza yükleyerek mobil ortamda da kullanabileceğiniz AutoCAD 360 aynı zamanda ücretsizdir. Bu sayede AutoCAD'iniz olmasa bile başka birinin sizinle AutoCAD 360 ortamında paylaştığı bir çizimi görüntüleyebilir, üzerinde düzeltmeler, yorumlar yapabilir, yorumlarınıza resimler ekleyebilir, çalışma arkadaşlarınızı etiketleyebilir ve notlar alarak geri dönüş yapabilirsiniz. Tüm bir klasörü ve bu klasörün içeriğini tek bir ZIP dosyası olarak indirebilirsiniz.Autodesk 360 ile belirli işlemler için uygulamalar ekleyebilir ve çizimler üzerinde çalıştırabilirsiniz. Bu platformu aynı çizimler üzerinde birlikte çalışmanız gereken mesai arkadaşlarınızla iletişim için kullanabilirsiniz. Çizimleri masaüstü bilgisayarınız ve Autodesk 360 arasında otomatik olarak eşleyebilirsiniz (senkronize edebilirsiniz). Bu servisi kullanabilmek için, ya bir Autodesk 360 hesabı yaratmanız ya da mevcut bir hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Bulut bilişim (Cloud computing) veya işlevsel anlamıyla çevrim içi bilgi dağıtımı; bilişim aygıtları arasında ortak bilgi paylaşımını sağlayan hizmetlere verilen genel ad. Bulut bilişim bu yönüyle bir ürün değil, hizmettir; temel kaynaktaki yazılım ve bilgilerin paylaşımı sağlanarak, mevcut bilişim hizmetinin; bilgisayarlar ve diğer aygıtlardan elektrik dağıtıcılarına benzer bir biçimde bilişim ağı (tipik olarak İnternet'ten) üzerinden kullanılmasıdır.

Bulut sözcüğü dosyaların sağlandığı konumu işaret etmektedir. Klasik bir algı olarak işlemleme ve saklama konumlarının aynı aygıtta bulunması durumu klişeleşmiştir. Ancak saklama boyutu bulutlara yani saklama ve altyapı hizmeti barındıran hizmetlere doğru kaymaktadır.

Bilgisayar kuramcıları tarafından İnternet'in geleceğinin bulut bilişimden geçtiği iddia edilmektedir. Buna göre gelecekte, bilgisayar hard disklerinin yerine çevrim içi bulutların kullanılacağı ön görüsü hakimdir.Bu bilişim aygıtlarında herhangi bir altyapı hazırlamadan, tamamen çevrim içi ağ vasıtasıyla işlevsel uygulamalara ulaşmak anlamına gelmektedir.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

ARTİSTİK ÇİZİM VE DRAPAJ

ARTİSTİK ÇİZİM VE DRAPAJ

ARTİSTİK ÇİZİM VE DRAPAJ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
EL BAKIMI

EL BAKIMI

EL BAKIMI MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
GREYFURT YETİŞTİRİCİLİĞİ

GREYFURT YETİŞTİRİCİLİĞİ

GREYFURT YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri