VATMAN (TRAMVAY / METRO SÜRÜCÜSÜ)
18 Haz 2024 02:07:58

VATMAN (TRAMVAY / METRO SÜRÜCÜSÜ)

VATMAN(TRAMVAY/METRO SÜRÜCÜSÜ) PROGRAMINA   AÇIKLAMALAR ALAN :

RAYLI SİSTEMLER TEKNOLOJİSİ MESLEK :VATMAN(TRAMVAY/METRO SÜRÜCÜSÜ) MESLEK SEVİYESİ :

MESLEK ELEMANI TANIMI Ulaşımda büyük ihtiyaç olan tramvay ve metroların sürüşünü tekniğine uygun olarak yapabilme becerisine sahip nitelikli kişidir.  

1. Okuma yazma bilmek veya ilkokul mezunu olmak. 2. Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak. 3. B sınıfı veya üstü ehliyet sahibi olmak.

İSTİHDAM ALANLARI Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler Raylı Sistemler Teknolojisi alanında ; 1. Büyükşehir Belediyeleri Tramvay ve Metro sürücüsü olarak çalışabilirler. 2. Devlet Demiryolları Trenlerinde makinist olarak çalışabilirler.

EĞİTİM -ÖĞRETİM ORTAMLARI VE DONANIMLARI 1. Halk Eğitimi Merkezleri, Meslek Eğitim Merkezleri, üniversite ve belediye işletmelerinde eğitim verilmektedir. 2. Programın uygulanabilmesi için Raylı Sistemler Teknolojisi alanı standart donanımları ve mesleklerin gerektirdiği ekipmanlar sağlanmalıdır.

EĞİTİMCİLER 1. Programın uygulanmasında Raylı Sistemler Teknolojileri alanında; makine, elektrik, motorlu araçlar eğitimi almış ve tercihen sektör deneyimi olan, öğretim

EĞİTİM SÜRESİ 1. Meslek programının toplam eğitim süresi 920/744 saat olarak planlanmıştır. 2. Eğitim süresinin okul, işletme ve bireysel öğrenme için ayrılmış dağılımı, modüller ile ilgili açıklamalarda belirtildiği gibi uygulanır.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

AutoCAD360 (AutoCAD  WS)

AutoCAD360 (AutoCAD WS)

AutoCAD WS bilgisayarınız yanınızda olmasa bile, Android işletim sistemli mobil cihazınızdan, online ortama attığınız DWG, DWF, DXF dosyalarını düzenleme, kontrol olanağı sunan bir web uygulaması idi.2013 yılı itibariyle AutoCAD360 adıyla son halini aldı.

18 Haz 2024
Diyarbakır Aşçılık Pastacılık Kursu - 0 242 244 66 65

Diyarbakır Aşçılık Pastacılık Kursu - 0 242 244 66 65

antalya mutfak sanatları okulu

18 Haz 2024
PEKMEZ ÜRETİMİ

PEKMEZ ÜRETİMİ

PEKMEZ ÜRETİMİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri