Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır
18 Haz 2024 02:15:05

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır

Herkez Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ne kadar kazanır. yada Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ne Kadar Maaş Alır. merak ediliyor. 

Ülkemizde yeni bir meslek türü olan tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı çok yenidir. Bulunduğunuz ile ve çalışacağınız kuruma göre alacağınız ücret değişmektedir. Ücret politikasını belirleyen ise şuanda bu mesleğin ülkemizde çok yeni olmasıdır. Bu anlamda, Ortalama bir tehlikeli madde güvenlik danışmanı 2000 ila 3000 arasında ücret almaktadır.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sertifikası

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sertifikası

Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Sertifikası Tehlikeli maddeleri; taşıyan, gönderen, paketleyen, yükleyen, dolduran ve boşaltan işletmelerin yaptıkları işlemleri, insan sağlığına, diğer canlı varlıklara ve çevreye zarar vermeden, güvenli bir şekilde taraf olduğumuz uluslararası anlaşmalar ve ilgili mevzuat hükümleri kapsamında yapmaları için işletmelere yardımcı olmak amacıyla tehlikeli madde güvenlik danışmanı (TMGD) istihdam etmeleri zorunludur.

18 Haz 2024
EL BAKIMI

EL BAKIMI

EL BAKIMI MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
Artvin Aşcılık ve Pastacılık Kursu 0 242 244 66 65

Artvin Aşcılık ve Pastacılık Kursu 0 242 244 66 65

Antalya da hem eğitim hemde tatil yapma şansına sahip olacaksınız.

18 Haz 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri