Profesyonel Pastacılık Okulu
20 Nis 2021 22:44:57

Profesyonel Pastacılık Okulu

Karacan Akademi 20 Nis 2021 22:44:57 saatinde bakmış olduğunuz Profesyonel Pastacılık Okulu kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya Profesyonel Pastacılık Okulu kursu ile hem özgün eğitim hem de Profesyonel Pastacılık Okulu uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Profesyonel Pastacılık Okulu kursu ücreti, Profesyonel Pastacılık Okulu kuru ücreti ne kadar?, Profesyonel Pastacılık Okulu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Antalya Pastacılık Kursu kursu ile hem özgün eğitim hem de Pastacılık Kursu uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Pastacılık Kursu kursu ücretiPastacılık Kursu kuru ücreti ne kadar?Pastacılık Kursu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Profesyonel Pastacılık Programı

Karacan Mutfak Sanatları Okulunun 3 aylık sertifika programı, gerek pastacılık ve ekmekcilikte uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse Pastacılık ve Ekmekciliği mesleğe dönüştürmek isteyenlere ve kendi işletmesini profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için olan program uluslararası temel Pastacılık ve Ekmekcilik eğitimini teknikleri ile adaylara kazadırma ilkesiyle hazırlanmış bir programdır.

Karacan Mutfak Sanatları Okulu‘nun 3 aylık sertifika programı, gerek pastacılık ve ekmekcilikte uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse Pastacılık ve Ekmekciliği  mesleğe dönüştürmek isteyenlere ve kendi işletmesini profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için olan program  uluslararası temel Pastacılık ve Ekmekcilik eğitimini teknikleri ile adaylara kazandırma ilkesiyle hazırlanmış bir programdır.

Karacan Mutfak Sanatları Okulu programı turizm sektöründe özellikle gastronomi alanında mutfak, servis, yönetim ve insan ilişkileri konuları başta olmak üzere gerekli bilgi ve becerilere sahip nitelikli çalışan kazandırmayı,bu alanda yenilikleri takip edebilecek kişiler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Program İçeriği:  Servis vermenin temel prensipleri, mutfak sanatlarına giriş,  beslenme, gıda hijyeni ve güvenliği, temel seviye pasta ve ekmekçilik, profesyonel pasta ve ekmekçilik, dünya mutfaklarında pasta ve ekmekçilik, maliyet hesaplama,menü planlama, temel aşçılık.

Kazanılan Sertifikalar: Milli Eğitim Bakanlığı sertifikası ve  Karacan Mutfak Sanatları Okulu  özel “Certificate in Professional  baking & pastry ” sertifikası.

Ayrıca Karacan Mutfak Sanatları Okulu olarak eğitimini başarıyla tamamlamış olanlara İşkoloji Kariyer Danışmanlık tarafından ücretsiz meslek danışmanlığı yapılacaktır.

Erken kayıt avantajlarından yararlanmak için iletişime geçin.

 

 

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

   

 

 

Antalya Evde Çocuk Bakimi Kursu

Antalya Evde Çocuk Bakimi Kursu

Evde Çocuk Bakimi kursu ile is sahibi olabilirsiniz Egitim sonrasi isiniz bizden

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 20,2021 22:44:57
Satış ve Pazarlamada İletişim

Satış ve Pazarlamada İletişim

Satış ve Pazarlamada iletişim çok önemlidir

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 18,2021 22:44:57

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri