Servis Elemanı Kursu
23 Nis 2024 02:05:40

Servis Elemanı Kursu

23 Nis 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya Servis Elemanı Kursu kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Turizm Mesleki Egitim alanında olan Servis Elemanı Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Hem Egitim Hem İS Hem Kariyer Fırsatı, Eğitimi tamamlayan kursiyerlere ÜCRETSİZ kariyer ve iş danışmanlığı yapılacaktır.

Servis Elemanı (Garson), yiyecek ve içecek hizmetlerinin verildiği yerlerde servis ön hazırlıkları, yiyecek ve içecek servisi, hesabın takdimi ve tahsili işlerini yapan meslek elemanıdır.

·         Konaklama işletmelerinin yiyecek içecek ünitelerinde,

·        Kurum mutfaklarında,

·        Kafeterya, pastane, bar ve restoranlarda,

·        Yemek fabrikalarında,

·        Ulaşım araçlarının yiyecek içecek üretim ünitelerinde vb. yerlerde çalışabilirler.

Servis Elemanı, Eğitim Süresi en fazla 288 saat olarak belirlenmiştir.Modüllerde önerilen bu süreler öğrenme faaliyetlerindeki teorik ve uygulamalı tüm içeriği kapsar.

Ders konu başlıkları aşağıdaki gibidir:

·        Bilgisayar Kullanma, Doküman Hazırlama, Kişisel Bakım, İşe Hazırlık, Sanitasyon, Yiyecek İçecek Hizmetlerinde HACCP, Servise Ön Hazırlık, Masa Üstü Servis Takımları, Masa Örtüleri ve Peçeteler, Kuver Açma, Taşıma ve Boş Toplama, Bar Ön Hazırlıkları, Besin Öğeleri, Besin Grupları, Bulaşık Yıkama ve Çöp Atımı, Konuk Kabulü ve Uğurlanması, Klasik Usullerde Servis, Modern Usullerde Servis, Oda Servisi, Kahvaltı Servisi, Bar Yiyecekleri ve Servisi, Konuk Tipleri ve Davranışları, Olağan Dışı Durumlar ve Olaylar, Sosların Servisi, Salataların Servisi, Flambe, Fondue, Tranche, Antrelerin Servisi, Çorbaların Servisi, Hamur İşlerinin Servisi, Sebze Yemeklerinin Servisi, Meyve ve Tatlıların Servisi, Peynirlerin Servisi, Gazlı İçeceklerin Servisi, Meyve Suları ve Servisi, Diğer Soğuk İçecekler ve Servisi, Çay Hazırlama ve Servisi, Kahve Hazırlama ve Servisi, Çeşitli Sıcak İçeceklerin Servisi,

Servis Elemanı Eğitim Kursu sertifikasının geçerliliği

Servis Elemanı, mesleğine yönelik olarak verilen kurs sonundaki kurs bitirme sınavı Milli Eğitim temsilcileri gözetiminde yapılır. Sertifika sınavına katılan ve kursiyerler 100 puan üzerinden 45 puan ve üzeri puanlar aldığında başarılı olarak sayılır ve “Servis Elemanı kurs bitirme belgesi (Sertifikası)” almaya hak kazanır.

ILETISIM IÇIN
0 (242) 244 66 65 No'lu telefondan direk iletisime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBI BIRAKMAK IÇIN 
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "SERVIS ELEMANI" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danışmanlarımız size dönüs yapacaktır.

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Bu Fırsat Kaçmaz! Kpss Erken Kayıt Avantajı Peşin 1100 TL

Bu Fırsat Kaçmaz! Kpss Erken Kayıt Avantajı Peşin 1100 TL

2016 Kpss Lisans Öğrencilerine Destek... Erken Kayıt Avantajlarıyla Peşin 1100 TL. Ücretsiz Yayın ve Ücretsiz UZAKTAN EĞİTİM Desteği.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 23,2024 02:05:40
Cankurtaran Kursu

Cankurtaran Kursu

Yasal zorunluluklarla beraber cankurtaranlik, Antalya’da en çok aranan mesleklerden biridir.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 22,2024 02:05:40
YGS - LYS Üniversite Hazırlık Kurslarımız Başlıyor.

YGS - LYS Üniversite Hazırlık Kurslarımız Başlıyor.

YGS - LYS Üniversite Hazırlık Kurslarımız Başlıyor.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 21,2024 02:05:40

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri