Kat Hizmetleri Kursu - 0 242 244 66 65
23 Nis 2024 01:33:18

Kat Hizmetleri Kursu - 0 242 244 66 65

23 Nis 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya Kat Hizmetleri Kursu - 0 242 244 66 65 kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Turizm Mesleki Egitim alanında olan Kat Hizmetleri Kursu - 0 242 244 66 65 eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Meslek Elemanı Tanımı;

·        Kat hizmetleri departmanında, konaklama tesisi standartlarına uygun kalitede temizlik ve düzeni, kişiye özel hizmetlerle ilgili işleri yapabilen kişidir.

 İstihdam Alanları

·        Konaklama Tesislerinde (kamu ve özel),

·        Seyahat acentelerinde,

·        Danışma ve temizlik şirketleri vb. yerlerde çalışabilirler.

 Kat Hizmetleri Elemanı Kursu Eğitim Programının İçeriği:

·        Kişisel bakım yapmak Kişisel Bakım, Organizasyon yapmak Kat Hizmetleri Organizasyonu, Yüzey temizliği yapmak Yüzey Temizliği, Zemin temizliği yapmak Zemin Temizliği, Oda düzenlemek Oda Düzenleme, Çamaşırları gruplandırmak Çamaşırları Gruplama, Çamaşırları yıkamak Çamaşırları Yıkama, Çamaşırları ütülemek Çamaşırları Ütüleme, Çamaşırları depolamak Çamaşırları Depolama, Çamaşırlara kuru temizleme yapmak Kuru Temizleme, Oda işlemlerini yapmak Oda İşlemleri, Banyo donanımlarını temizlemek Banyo Donanımları Temizliği, Genel alan temizliği yapmak Genel Alan Temizliği, Ofis işlemlerini yapmak Ofis İşlemleri, Konuk hizmetlerini yürütmek Konuk Hizmetleri, Konuk tiplerine göre davranmak Konuk Tipleri ve Davranışları, Görgü ve protokol kurallarını öğrenmek ve uygulamak Görgü ve Protokol Kuralları, Olağan dışı durumlarda uygun davranmak, Olağan Dışı Durumlar ve Olaylar, Tefrişatları temizlemek Tefrişat Temizliği, Çeşitli yüzeylerin bakım ve cilalama işlemlerini yapmak, Çeşitli Yüzeylerin Bakım ve Cilası, Malzeme maliyet takibini yapmak Malzeme Maliyet Takibi, Dekorasyon hizmetlerini yürütmek Dekorasyon, Belge akışını izlemek Belge Akışı, Dosyalama takibini yapmak Dosyalama Sistemi ve Hareketleri, Konaklama hizmetleri otomasyon programlarını kullanmak, Bilgisayar Otomasyon Programları, Otomasyon programlarında doküman hazırlamak, Bilgisayarda Doküman Hazırlama

Kat Hizmetleri Elemanı Eğitimi programının Eğitim Süresi (Saat): Programın süresi 536 saattir.

Kat Hizmetleri Elemanı Kursu Sertifikası:

Eğitimin sonucunda kurs merkezimizde veya kursiyerlerin şehirlerinde ve Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcileri gözetiminde yapılacak olan sertifika sınavına katılan ve kursiyerler 100 puan üzerinden 45 puan ve üzeri puanlar aldığında başarılı olarak sayılır 

İŞİNİZİ BİZ AYARLIYORUZ...

İLETİŞİM ALANLARIMIZ
0 (242) 244 66 65 No'lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "KAT HİZMETLERİ" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

ONLİNE BİLGİ FORMU DOLDURMAK İÇİN;
Aşağıdaki linki tıklayarak Online bilgi formunu doldurun Eğitim danışmanlarımız ÜCRETSİZ bilgilendirme için size dönüş yapabilir.

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Kasiyerlik Kursu - 0 242 244 66 65

Kasiyerlik Kursu - 0 242 244 66 65

Kasiyer müşterinin kasa ile ilgili tüm işlemlerini ve kasa açılış – kapanışlarını yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 22,2024 01:33:18
Ara Siniflar için Derslere Takviye ve Üniversiteye Hazirlik

Ara Siniflar için Derslere Takviye ve Üniversiteye Hazirlik

Yarisa erken basliyoruz.. Ara Siniflar için Derslere Takviye ve Üniversiteye Hazirlik kurslari basliyor.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 21,2024 01:33:18

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri