Bar Servis Elemanı Kursu - 0 242 244 66 65
12 Ara 2023 01:29:18

Bar Servis Elemanı Kursu - 0 242 244 66 65

12 Ara 2023 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya Bar Servis Elemanı Kursu - 0 242 244 66 65 kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Turizm Mesleki Egitim alanında olan Bar Servis Elemanı Kursu - 0 242 244 66 65 eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Bar Servis Elemanı, barlarda salonu servise hazırlayan, misafirlerden içki siparişini alıp servis eden, hesabın tahsili işlerini yapan meslek elemanıdır. Konaklama işletmelerinin yiyecek içecek ünitelerinde,

·        Konaklama işletmelerinin yiyecek içecek ünitelerinde,

·        Kafeterya, bar ve restoranlarda,

·        Yemek fabrikalarında,

·        Ulaşım araçlarının yiyecek içecek üretim ünitelerinde vb. yerlerde çalışabilirler.

 Bar Servis Elemanı Eğitim Kursu Eğitimi Sertifika Programının İçeriği – Süresi

Bar Servis Elemanı, Eğitim Süresi en fazla 1080 saat en az 592 saat olarak belirlenmiştir.Modüllerde önerilen bu süreler öğrenme faaliyetlerindeki teorik ve uygulamalı tüm içeriği kapsar.

Ders konu başlıkları aşağıdaki gibidir:

·        Kişisel Bakım, İşe Hazırlık, Sanitasyon, Yiyecek İçecek Hizmetlerinde HACCP, Servise Ön Hazırlık, Masa Üstü Servis Takımları, Masa Örtüleri ve Peçeteler, Kuver Açma, Taşıma ve Boş Toplama, Bar Ön Hazırlıkları, Bulaşık Yıkama ve Çöp Atımı, Konuk Kabulü ve Uğurlanması, Bar Yiyecekleri ve Servisi, Gazlı İçeceklerin Servisi, Meyve Suları ve Servisi, Diğer Soğuk İçecekler ve Servisi, Çay Hazırlama ve Servisi, Kahve Hazırlama ve Servisi, Çeşitli Sıcak İçeceklerin Servisi, Aperatifler ve Servisi, Likörler ve Servisi, Şaraplar ve Servisi, Bira Servisi, Viski Servisi, Kanyak Servisi, Rakı Servisi, Diğer Alkollü İçkiler ve Servisi

Bar Servis Elemanı Eğitim Kursu sertifikasının geçerliliği

Bar Servis Elemanı, mesleğine yönelik olarak verilen kurs sonundaki kurs bitirme sınavı Milli Eğitim temsilcileri gözetiminde yapılır. Sertifika sınavına katılan ve kursiyerler 100 puan üzerinden 45 puan ve üzeri puanlar aldığında başarılı olarak sayılır ve “Bar Servis Elemanı kurs bitirme belgesi (Sertifikası)” almaya hak kazanır.

İLETİŞİM ALANLARIMIZ
0 (242) 244 66 65 No'lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "BAR-SERVİS" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

ONLİNE BİLGİ FORMU DOLDURMAK İÇİN;
Aşağıdaki linki tıklayarak Online bilgi formunu doldurun Eğitim danışmanlarımız ÜCRETSİZ bilgilendirme için size dönüş yapabilir.

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Liseler Takviye İngilizce Eğitimi

Liseler Takviye İngilizce Eğitimi

5 aylık eğitim programlarla ingilizce sorunlarınız kalmayacak

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Ara 12,2023 01:29:18
Müzakere Becerileri Eğitimi

Müzakere Becerileri Eğitimi

Müzakere Becerileri Eğitimi

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Ara 11,2023 01:29:18
Antalya YDS Kursu (Yabancı Dil Sınavı)

Antalya YDS Kursu (Yabancı Dil Sınavı)

Karacan Akademi YDS Kursu başlıyor. Uzman Eğitim kadrosu yanınızda

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Ara 10,2023 01:29:18

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri