SPK-Konut Degerleme Uzmanligi Kursu
22 May 2024 17:39:09

SPK-Konut Degerleme Uzmanligi Kursu

22 May 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya SPK-Konut Degerleme Uzmanligi Kursu kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz alanında olan SPK-Konut Degerleme Uzmanligi Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Karacan Akademi Antalya da  Sermaye Piyasasi Kurulu;  Düzey 1, Düzey 2, Düzey 3, Türev Araçlar, Kredi Derecelendirme Uzmanligi, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanligi, Gayrimenkul Degerleme Uzmanligi, Konut Degerleme Uzmanligi, Lisanslanma Egitimlerinin kurslari açilmaktadir. Katilimcilar Paket Program halinde yada Dersler seklinde egitimlerimize katilabilirler. Sinavlar Yilda 2 Kez, Aksi Belirtilmedikçe; MAYIS ve ARALIK Aylarinda Yapilir.  Basvurular ise,  SPK Tarafindan Ayrica Ilan Edilir.
Katilimcilara SPK Rehberlik Hizmetleri, Teorik ve Pratik Konu Anlatimlari, Bol Soru Çözümü, Konu Özetleri, Etüt Dersleri, SPK Lisanslama Sinavina Uygun Deneme Sinavlari, Ferah ve Klimali Siniflarda Egitim, Akademisyen Egitimcilerden egitim alacaksiniz.

Konut Degerleme Uzmanligi Sinav Konulari
1 - Dar Kapsamli Sermaye Piyasasi Mevzuati ve Meslek Kurallari
2 - Gayrimenkul Degerleme Esaslari 

Antalya Karacan Akademi Uzman Egitim danismanlarimizdan, gayrimenkul degerleme uzmani ne kadar kazanir, gayrimenkul degerleme uzmani sinavi, gayrimenkul degerleme uzmani ne is yapar gayrimenkul degerleme uzmani nasil olunur, gayrimenkul degerleme uzmanligi sinav sorulari, gayrimenkul degerleme uzmanligi kursu gayrimenkul degerleme uzmanligi is ilanlari, gayrimenkul degerleme uzmani kimler olabilir sorularina cevap alabilirsiniz.

0900 - 19:00 SAATLERI ARASINDA ILETISIM IÇIN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletisime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBI BIRAKMAK IÇIN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kisa mesaj olarak "KONUT" yazip yollamaniz yeterli. Egitim danismanlarimiz size dönüs yapacaktir.

ONLINE BILGI FORMU DOLDURMAK IÇIN;

Ayrintili bilgi için asagidaki iletisim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danismanlarimiz ÜCRETSIZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüs yapabilir.

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

YDS Kursu Başlıyor

YDS Kursu Başlıyor

Soru çözüm ve analizlerini ,hızlı ve pratik bir şekilde ipuçlarını vererek en kısa sürede soru çözüm teknik ve uygulamasını öğretir.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

May 22,2024 17:39:09
İçimizdeki Güç - Bilinçaltı

İçimizdeki Güç - Bilinçaltı

Hayatında pozitif değişim yaratmak isteyen herkes için geçerli bir eğitim olarak sunulmaktadır. Her insan kendi çözümünü üretme, geleceğini yapılandırma, düşünce yöntemini seçme, düşünce – duygu – davranış yönetimini yapabilme yeteneğine ve gücüne sa

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

May 21,2024 17:39:09
Satış ve Pazarlamada Başarı

Satış ve Pazarlamada Başarı

Satış ve Pazarlamada uzmanlaşmak isteyenler

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

May 20,2024 17:39:09

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri