Üniversiteye Hazirlik Ingilizce Dil 5 Kurslari Basliyor
23 Nis 2024 01:55:39

Üniversiteye Hazirlik Ingilizce Dil 5 Kurslari Basliyor

23 Nis 2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Antalya Üniversiteye Hazirlik Ingilizce Dil 5 Kurslari Basliyor kampanyamızı, en deneyimli eğitmenlerimiz tarafından Karacan Akademi güvencesiyle sizlere sunuyoruz.
Karacan akademi Antalya olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Dil Kursları alanında olan Üniversiteye Hazirlik Ingilizce Dil 5 Kurslari Basliyor eğitimimizi sakın kaçırmayın.

Lys 5, Lys 5 Ingilizce Sinavi Hazirlik Kursu

Lys 5 Sinav Teknikleri Ve Taktikleri Araciligi ile Ingilizce Net Sayiniz % 30 - 50 Yükseltilir.

Özel  Lys 5 Ingilizce Sinavi hazirlik Kursu : Lys 5 Ingilizce sinavi özel hazirlik kursu programlari ögrencilere bire bir uygulanir. Bu uygulamalarda lys 5 Ingilizce sinavi hazirlik kursu alacak ögrencinin alacagi ders sayisi derse basladiklarinda bulunduklari Ingilizce seviyesine baglidir. Lys 5 Ingilizce hazirlik ders sayisi Lys 5 için dershaneye devam eden ögrencilerde ayri bir biçimde tespit edilir. Dershanede lys 5 Ingilizce deneme sinavlarinda yapilan sinavlarda alinan notlar verilen lys 5 Ingilizce hazirlik kursu ile % 30 - 50 arasinda yükseltilir.

Lys 5 ingilizce sinavi hazirlik kursu grup olarak gerçeklestirildiginde gruba katilan ögrencilerin Ingilizce seviyelerinin dengeli  olmasina özen gösterilir ve bu sekilde homojen bir grup olusturularak lys 5 Ingilizce kursunun daha anlasilir ve daha etkin olmasi saglanir.

 LYS 5 INGILIZCE SINAVI

LYS 5 : Önceki yillarda yapilan yapilan ÖSS ve YDS sinavlarinin yerini YGS ve Lys 5 ingilizce sinavi almistir. YGS sinavi Nisan ayi içinde yapildiktan sonra Haziran ayi içerisinde Lys 5 Ingilizce sinavi yapilir. Bu yabanci dil sinavi'na hazirlanan üniversiteli ögrenciler için büyük bir önem tasir, çünkü yeni sistemde YGS ardindan Lys 5 sinavi'na hazirlanmak için önemli bir süre kalmaktadir. Bu süre içinde ögrenciler sadece yabanci dil sinavi'na odaklanacak ve eksiklerini kapatmak için yeteri kadar zaman bulacaktir.

Diger bir yenilik ise sinavin içerigidir. YDS sinavinda 100 olan soru sayisi Lys 5 de 80 soruya indirilmistir. Lys 5 soru sayisinin yani sira soru agirliklarinda da degisiklige gidilmistir. Çeviri soru sayisi yapilan degisikliklerle bu bölümde arttirilmistir.

Ygs ve Lys 5 Sinavi Içerikleri :

1. ASAMA YGS Yabanci Dil ögrencileri Ilk asama olan YGS (Yüksek ögretime Geçis Sinavi) ye istirak edeceklerdir.
YGS lise 1 sinifinda islenen derslere dayali olacaktir. Yabanci Dil alani mensubu ögrencilerin YGSde çözecekleri sorular asagida verildigi sekildedir.

DERS SORU SAYISI : MATEMATIK 40, FEN BILIMLERI 40, SOSYAL BILIMLER 40, TÜRKÇE 40
Toplam 160 sorudan olusan YGS’de elde edilen YGS 3, YGS 4 puanlari LYS (Lisans Yerlestirme) Dil 1, 2, 3 puanlarinin olusmasinda etkili olacaktir.

2. ASAMA LYS 5 Sinavi

LYS de ise 80 sorudan olusan Dil Sinavi uygulanacaktir. Dil sinavinin içerigi ve soru sayilari:

KELIME BILGISI, DIL BILGISI, ÇEVIRI, OKUDUGUNU ANLAMA

A.Lys 5 Ingilizce sinavi hazirlik kursu özel ders veya grup kursu uygulamalarinda görev alan tüm Ingilizce hocalari Lys 5 Ingilizce sinavi hazirlik kursu konusunda deneyimli ve uzman hocalardan olusur.

B.Lys 5 Ingilizce sinavi hazirlik kursu uygulamalarinda ögrencilere lys 5 Ingilizce sinavini basarmanin teknikleri ve taktikleri ögretilir . Lys 5 Ingilizce sinavi ayni zamanda süreye karsi bir yaris seklinde oldugundan lys 5 sinav teknikleri ve taktikleri ile sinavda sorulara verilen cevap süreleri kisaltilir.

Karacan Akademi Antalya da dil kurslarinda da akla gelen ilg güvenilir egitim kurumudur. LYS 5 kursu ile lisan sahibi olacaksiniz. Egitim planlari ve kurs detaylari için egitim danismanlarimiz ile iletisime geçiniz.

0900 - 19:00 SAATLERI ARASINDA ILETISIM IÇIN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletisime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBI BIRAKMAK IÇIN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kisa mesaj olarak "
LYS-5" yazip yollamaniz yeterli. Egitim danismanlarimiz size dönüs yapacaktir.


ONLINE BILGI FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrintili bilgi için asagidaki iletisim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danismanlarimiz ÜCRETSIZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüs yapmasini saglayabilirsiniz..

 

İLETİŞİM İÇİN
0 242 244 66 65 Nolu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
?0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "
BİLGİ" yazıp yollamanız yeterli. Egitim danişmanlarımız size dönüş yapacaktır.


ONLINE BiLGi FORMU DOLDURMAK IÇIN;
?Ayrıntılı bilgi için aşagıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Egitim danışmanlarımız ÜCRETSiZ bilgilendirme için size mesai saatleri içerisinde  dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz..

Katılmak için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor

Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurs Kayıtlarımız Devam Ediyor

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı kurs kayıtlarımız devam ediyor. Erken kayıt dönemini kaçırmayın.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 22,2024 01:55:39
İçimizdeki Güç - Bilinçaltı

İçimizdeki Güç - Bilinçaltı

Hayatında pozitif değişim yaratmak isteyen herkes için geçerli bir eğitim olarak sunulmaktadır. Her insan kendi çözümünü üretme, geleceğini yapılandırma, düşünce yöntemini seçme, düşünce – duygu – davranış yönetimini yapabilme yeteneğine ve gücüne sa

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nis 21,2024 01:55:39

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri