BEYAZ PEYNİR ÜRETİMİ
18 Haz 2024 01:41:05

BEYAZ PEYNİR ÜRETİMİ

PROGRAMIN ADI Beyaz Peynir Üretimi

PROGRAMIN DAYANAĞI 1. 24.06.1973 tarihli ve 14574 sayılı Resmî Gazete’ de Yayımlanan 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu, 2. Talim ve Terbiye Kurulunun 20.04.2016 tarih ve 19 sayılı kararı ile kabul edilen, Yaygın Eğitim Kurumları Çerçeve Kurs Programı

PROGRAMA GİRİŞ KOŞULLARI 1. Okuryazar olmak, 2. 18 yaşını tamamlamış olmak, 3. Sağlık durumu kurs programının öğrenimine elverişli olmak.

EĞİTİCİLERİN NİTELİĞİ Program eğitimcileri aşağıdaki öncelik sırasına göre belirlenir: 1. Talim Terbiye Kurulu Başkanlığınca yayımlanan Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esaslarına göre atanan Gıda Teknolojisi alan öğretmenleri görev almalıdır.

PROGRAMIN AMAÇLARI Beyaz peynir üretimi kurs programını tamamlayan bireyin; 1 1. Çalışırken iş sağlığı ve güvenliği kurallarını uygulaması, 2. Hijyen kurallarına uygun olarak işletmelerde çalışırken kişisel hijyenini sağlaması, 3. Dezenfeksiyon kurallarına uygun olarak işletmelerde temizlik ve dezenfeksiyonu sağlaması,

PROGRAMIN KREDİSİ Talim ve Terbiye Kurulunun 29.11.2013 tarihli ve 135 sayılı kararı ile kabul edilen ‘’Meslekî ve Teknik Eğitimde Kredilendirme Esasları’’ doğrultusunda, kurs programını başarı ile tamamlayanlara 9 (dokuz) kredi verilir.

PROGRAM SÜRESİ VE İÇERİĞİ Kurs programının süresi; günde en fazla 8 ders saati uygulanır. Kurs süresi toplam 213 ders saatidir. Eğitim personeli, programın teorik ve uygulama sürelerini belirler.

BELGELENDİRME Kursu başarı ile tamamlayanlara Kurs Bitirme Belgesi, Not Döküm Çizelgesi ve talep edenlere Europass Sertifika Eki verilir. Kursu tamamlamadan ayrılanlara başardıkları modülleri gösteren Not Döküm Çizelgesi verilir.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

KURU MAYA VE YAŞ MAYA İMALAT ELEMANI

KURU MAYA VE YAŞ MAYA İMALAT ELEMANI

KURU MAYA VE YAŞ MAYA İMALAT ELEMANI KURS PROGRAMI

18 Haz 2024
TRACHELİUM YETİŞTİRİCİLİĞİ

TRACHELİUM YETİŞTİRİCİLİĞİ

TRACHELİUM YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kursu

Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kursu

Antalya ilimizde yer alan en iyi tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kurslarını artık sayfamız üzerinden bulabilir ve aynı zamanda yorumlar yazabilirsiniz.

18 Haz 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri