12-18 YAŞ AİLE EĞİTİMİ KURS PROGRAMI
23 Nis 2024 01:05:59

12-18 YAŞ AİLE EĞİTİMİ KURS PROGRAMI

2.1. PROGRAMIN AMAÇLARI Aile Eğitim Programı(0-18 Yaş), Türk Millî Eğitimi’nin genel amaçları ve temel ilkelerine uygun olarak hazırlanmıştır. "0-18 Yaş Aile Eğitimi Kurs Programı" kapsamında yapılacak eğitim çalışmalarıyla ülke genelinde anne- babaların "anne-babalık becerileri"nin geliştirilmesi ve böylece aile içi ilişkilerin güçlendirilmesi yoluyla çocuğun ve ergenin var olan potansiyelini kullanmasını sağlamak amaç- lanmaktadır.

ALAN: ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ

3. GİRİŞ KOŞULLARI 1. Okuma yazma bilmek veya ilkokul/ilköğretim mezunu olmak. 3.1.

EĞİTİM-ÖĞRENİM ORTAMLARI VE DONANIMLARI 1. Halk Eğitimi Merkezleri ve iş birliği yapılan kurumlarda eğitim verilmektedir. 2. Programın uygulanabilmesi için standart sınıf donanımları ve ekipmanları sağlanmalıdır.

3.5. EĞİTİM SÜRESİ 0- 18 yaş aile eğitim kurs programı’nın içerik ve eğitim süreleri tabloda belirtildiği gibi uygulanır

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

ENGİNAR YETİŞTİRİCİLİĞİ

ENGİNAR YETİŞTİRİCİLİĞİ

ENGİNAR YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

23 Nis 2024
STİLİST EĞİTİMİ

STİLİST EĞİTİMİ

GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ STİLİST EĞİTİMİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

23 Nis 2024
AutoCAD Okulu

AutoCAD Okulu

AutoCAD dünyada 150’den fazla ülkede kullanılan bir programdır.Türkiye’de de olduğu gibi diğer birçok ülkede ders olarak okutulmaktadır. Ülkemizde ilköğretim ve üniversitelerde temel AutoCAD dersleri verilmektedir.

23 Nis 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri