BİLGİSAYARDA HIZLI KLAVYE KULLANIMI KURSU
23 Nis 2024 01:51:34

BİLGİSAYARDA HIZLI KLAVYE KULLANIMI KURSU

PROGRAMIN ADI Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Kursu

PROGRAMIN DAYANAĞI 1. Program hazırlanırken; Talim Terbiye Kurulunun 02.06.2014 tarihli 51 sayılı kararından yararlanılmıştır. 2. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 08.02.2011 tarih ve 10 sayılı “Mesleki ve Teknik Eğitim Okul ve Kurumlarının 50 Alanına Ait Haftalık Ders Çizelgeleri ile Çerçeve Öğretim Programlarında Değişiklik Yapılması” konulu kararı.

PROGRAMA GİRİŞ KOŞULLARI 1. Okuryazar olmak. 2. 12 yaşını doldurmuş olmak.

EĞİTİMCİLERİN NİTELİĞİ Kurs programının uygulanmasında eğiticiler aşağıdaki öncelik sırasına göre görevlendirilirler; 1. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca yayımlanan "Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esaslarına İlişkin Çizelgeye” göre: a. Adalet, b. Büro Yönetimi c. Muhasebe ve Finansman alan öğretmeni olarak atananlar, 2. Diğer branşlarda öğretmen olarak atananlardan, Hızlı Klavye Kullanımı / Standart Türk Klavyesi Kullanımına yönelik eğitim aldığını belgelendirenler, 3. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca yayımlanan "Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esaslarına İlişkin Çizelge ile Adalet, Büro Yönetimi Muhasebe ve Finansman alanlarına kaynak teşkil eden yükseköğretim programları / fakülte mezunları. 4. Adalet Meslek Yüksekokulu mezunları, 5. Adalet, Büro Yönetimi, Muhasebe ve Finansman alanlarında asgari dördüncü seviyede eğitim almış olanlar.

PROGRAMIN AMAÇLARI Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Kursunu tamamlayan bireylerin; 1. Duruş ve oturuş tekniklerini açıklaması, 2. Hızlı metin yazmada uyulması gereken kuralları sıralaması, 3. Hızlı metin yazma tekniklerini örneklerle açıklaması, 4. Duruş ve oturuş tekniklerini uygulaması,

PROGRAM SÜRESİ VE İÇERİĞİ Kurs programının süresi; günde en fazla 8 ders saati uygulanır. Kurs süresi toplam 94 ders saatidir. Eğitim personeli, programın teorik ve uygulama sürelerini belirler.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

RAYLI SİSTEMLER TEKNOLOJİSİ

RAYLI SİSTEMLER TEKNOLOJİSİ

TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE RAYLI SİSTEMLERDE İŞLETME MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

23 Nis 2024
STİLİST EĞİTİMİ

STİLİST EĞİTİMİ

GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ STİLİST EĞİTİMİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

23 Nis 2024
Burdur Aşçılık Pastacılık Kursu - 0 242 244 66 65

Burdur Aşçılık Pastacılık Kursu - 0 242 244 66 65

Antalya da lider aşcılık okulu

23 Nis 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri