Antalya Web Programcisi
23 Nis 2024 02:46:30

Antalya Web Programcisi

Web programci bilgisayarin tesisat ve sistem bilgisinden daha çok olarak web programlama dilleri ile basit veya etkilesimli web siteler yapabilen kisilerdir. Web Programci; programlamadan farkli olarak projeyi analiz edebilir ve ihtiyaçlari degerlendirebilir. Tasarlanan website projesini planli sekilde adimlara ayirarak disiplin sekilde is yapar. Yazilacak web site projesinin veritabani altyapisini arastirir, olusturur ve gelistirebilir. Web Programci olabilmek için Meslek liselerin Bilisim Teknolojileri bölümü Web Programciligi dalindan mezun olarak meslek sahibi olabilirsiniz. Web Programci olabilmek için en önemli kosul Ingilizce bilmelidir. Web programlama dilleri yabanci kaynakli oldugundan olusan veya olusabilecek sorunlari kaynaklardan yararlanarak faydalanabilmelidir. Veritabani website projelerinde önemli oldugundan veri iliskilerini iyi kullanabilmelidir. Gelisime açik ve arastirmayi seven kisi olmalidir.

 

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

KÂĞIT AMBALAJ

KÂĞIT AMBALAJ

AİLE VE TÜKETİCİ BİLİMLERİ KÂĞIT AMBALAJ KURS PROGRAMI

23 Nis 2024
FASULYE YETİŞTİRİCİLİĞİ

FASULYE YETİŞTİRİCİLİĞİ

FASULYE YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

23 Nis 2024
Sağlık Bakanlığı

Sağlık Bakanlığı

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarına, sağlık hizmetleri karşılığı, 1.000 TL’nin (Bin Türk Lirası) altında borcu olanların borçlarının silinmesine yönelik bir düzenleme yapılmıştır.

23 Nis 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri