Autocad Dosya Formatları
18 Haz 2024 03:08:56

Autocad Dosya Formatları

Autocad kursları Antalya Karacan Akademide verilmektedir. Kurslarımız MEB Onaylıdır. 

AUTOCAD DOSYA FORMATLARI

DWG, CAD programlarının ortak olarak tanıdığı bir çizim dosya formatıdır. Orjinal olarak ilk defa InterCAD CAD Paketi ile kullanılmaya başlanmış ve daha sonra Autodesk firması bu formatı kendi CAD programı olan AutoCAD için satın alıp kullanmaya başlamıştır.

DXF, (Drawing Interchange Format, Drawing Exchange Format) CAD için dosya formatıdır. Autodesk tarafından geliştirilmiş ve AutoCAD ile diğer CAD programları arasında veri değişimi işlemleri için kullanılmıştır. Birçok CAD programı tarafından tanınabilen ortak bir dosya formatı olduğu için programlar arası veri taşınımında büyük kolaylıklar sağlar.

DWF, (Design Web Format) dosya formatı, Autodesk tarafından geliştirilmiştir. Açık, güveli bir dosya formatıdır. Çizimlerin dağıtımı, görüntülenmesi ve yazdırılması gibi işlemler için oldukça etkili bir dosya formatıdır. DWF dosyaları yüksek oranda sıkıştırılmış dosyalardır.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

 

 

Denizli Aşçılık Pastacılık Kursu - 0 242 244 66 65

Denizli Aşçılık Pastacılık Kursu - 0 242 244 66 65

cennet mekanda aşçılık pastacılık kursu

18 Haz 2024
ANTEP FISTIĞI YETİŞTİRİCİLİĞİ

ANTEP FISTIĞI YETİŞTİRİCİLİĞİ

ANTEP FISTIĞI YETİŞTİRİCİLİĞİ MODÜLER PROGRAMI (YETERLİĞE DAYALI)

18 Haz 2024
TMGD İstihdam Etme Zorunluluğu Hakkında Bilgilendirme

TMGD İstihdam Etme Zorunluluğu Hakkında Bilgilendirme

Tehlikeli madde faaliyet belgesine sahip olması gereken işletmeler ve tehlikeli madde güvenlik danışmanı bulundurması gereken işletmeler hakkında yapılan yasal düzenlemeler aşağıdaki gibidir.

18 Haz 2024

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri