Aile Danışmanlığı Kursu
04 Mar 2021 06:05:51

Aile Danışmanlığı Kursu

Karacan Akademi 04 Mar 2021 06:05:51 saatinde bakmış olduğunuz Aile Danışmanlığı Kursu kursu için 15 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor.
Antalya Aile Danışmanlığı Kursu kursu ile hem özgün eğitim hem de Aile Danışmanlığı Kursu uzaktan eğitim şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Kurs denilince akla ilk gelen kurum Karacan Akademi sizler için Aile Danışmanlığı Kursu kursu ücreti, Aile Danışmanlığı Kursu kuru ücreti ne kadar?, Aile Danışmanlığı Kursu kursu veren dersaneler gibi sorularınız için en iyi cevap niteliğindedir.

Aile danismanligi, Aile Yasasi (Family Law Act) çerçevesinde verilen danismanlik hizmetine denir. Aile danismani, iliskiler açisindan sorunlari olan insanlarin, evlilik, ayrilik ve bosanma sirasinda, çocuklarla ve aile ile ilgili kisisel veya kisiler arasindaki sorunlarin üstesinden daha rahat bir sekilde gelmelerine yardimci olmaktadir. "aile danismanligi" Aile danismanligi, incinmis duygular, siz ve esiniz arasindaki veya ailedeki diger bir kisi ile olan sorunlar, yeni yasam düzenlemeleri ve çocuklarin bakimi ve mali düzenlemeler konusundaki sorunlarla ilgili olabilir.

Aile danismanligi, incinmis duygular, siz ve esiniz arasindaki veya ailedeki diger bir kisi ile olan sorunlar, yeni yasam düzenlemeleri ve çocuklarin bakimi ve mali düzenlemeler konusundaki sorunlarla ilgili olabilir. Aile danismanliginda kisiler ailede yasanan bir problemi, kendi bakis açilarindan ortaya koyarlarken danisman, kisilerden her birinin;

 

 • digerlerini saygi ile dinlemesine,
 • digerlerinin bakis açisini da görmesine ve anlamasina,
 • soruna yönelik olarak konusmasina,
 • digerlerine karsi duygu ve düsüncelerini daha açik bir dille ifade etmelerine,
 • digerlerine karsi incitici davranislarda bulunmamasina,
 • digerlerini olduklari gibi kabul etmesine,
 • digerlerinden beklentilerini açikça ifade etmesine yardimci olur.

Aile danismanliginin (aile danismanlik) inceleme konusu aileyi olusturan bireyler degil; bireyler arasindaki iliskinin, iletisimin niteligidir. Aile danismani, aile üyelerinin birbirleriyle iliskilerinde aksayan yönleri ortaya çikarmaya ve aile üyelerinin de bunu görmesini saglamaya çalisir.

Aile Danismanliginin Hizmet Alanlari Nelerdir?

 • Anne - baba iliski ve iletisim problemleri,
 • Anne - baba ile çocuk iliskileri,
 • Çatismalar,
 • Bosanma süreçleri,
 • Flört ve aldatma problemleri.

Bilgi için Formu Doldurmanız Yeterli

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.


 

   

 

 

Bu Fırsat Kaçmaz! Kpss Erken Kayıt Avantajı Peşin 1100 TL

Bu Fırsat Kaçmaz! Kpss Erken Kayıt Avantajı Peşin 1100 TL

2016 Kpss Lisans Öğrencilerine Destek... Erken Kayıt Avantajlarıyla Peşin 1100 TL. Ücretsiz Yayın ve Ücretsiz UZAKTAN EĞİTİM Desteği.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Mar 04,2021 06:05:51
Liseler Takviye İngilizce Eğitimi

Liseler Takviye İngilizce Eğitimi

5 aylık eğitim programlarla ingilizce sorunlarınız kalmayacak

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Mar 03,2021 06:05:51
Fajitas Eğitimi

Fajitas Eğitimi

Mutfak Sanatlarımızın kuruluş ve tanıtım etkinliğine davetlisiniz

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Mar 02,2021 06:05:51

Eğİtİm Arama

Etkinlik Takvimi

Kurs3-4 Aralik Meb Onayli Bilgisayar Isletmenlik Sinavi

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Ara 04,2016

KursKPSS COĞRAFYA CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 29,2016

KursKPSS MATEMATİK CANLI DERS

Karacan Akademi Kurs Duyurusu hakkında [...]

Nis 16,2016

Hakkımızda

Karacan Akademi eğitim kurumları olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm kurs ve mesleki eğitimleri uzman eğitmen kadromuz ve 15 yılı aşkın eğitim tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

En kaliteli eğitimi en kaliteli eğitim kurumundan alın. Karacan Akademi

Sosya Medya

Kurslar Hakkında

Antalya kurs, Burdur kurs, Isparta kurs gibi birçok ilde hizmet veren Karacan Akademi sizlere açıköğretim kursu,iş güvenliği uzmanlığı kursu, kpss kursu, ingilizce kursu, ales kursu, yds kursu, dgs kursu gibi birçok kursun yanı sıra, microsoft sertifikalı eğitmenler ile bilgisayar kursu, yazılım kursu, grafik kursu gibi birçok eğitim alanında antalya iş ilanları hizmet vermektedir.

Kurs denildiğinde aklınıza ilk gelen kurum 15 yılı aşkın süredir Karacan Akademi oldu. 2015 yılında yapmış olduğumuz köklü değişikliklerle artık sizlere daha kaliteli eğitimi daha profesyonel eğitmenlerle sunacağız. Gerek üniversite öğretmenleri gerek akademik kariyer yapmış eğitmenler ile tüm yıl boyunca en iyi seviyeleri yakalayacaksınız.

Karacan Akademi

Başarı Hikayeleri